KURUMSAL

Asoy Group’un temelleri, kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Adem SOYTEKİN’in 1992 yılında üç ortaklı bir şirket olan Günal İnşaat adıyla inşaat sektörüne girmesi ile atılmıştır. Günal İnşaat ve sonrasında Kaldis İnşaat olarak, hayata geçirmiş olduğu projeler, sektör içindeki faaliyetleri, kurmuş olduğu güven ve inanç temelli ilişkilerle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmayı başarmıştır.

2010 yılında gelişimi sürekli kılmak ve sektör içinde daha kurumsal ve emin adımlarla yürümek adına Asoy Group’un kuruluşu gerçekleşmiştir.
Kurulduğu günden bugüne pek çok proje içerisinde yer alan Asoy Group, yapılan yeni malzeme ve makine donanım yatırımları ile 2010 yılında 550.000 m², 2011 yılında 650.000 m² inşaatı başarı ile tamamlayarak teslim etmiştir. 2012 yılında ise hedef olarak belirlenen, yıllık minimum 1.000.000 m² inşaat hedefi yakalanmıştır.

Asoy Group 2014 yılından itibaren yeni iş ortaklıklarıyla birlikte, sektör içi ve dışında yeni yatırımlara yönelmiş, inşaat sektörünün yanı sıra gıda sektörü ve gayrimenkul geliştirme alanlarında projeler üretmeye başlamıştır.

Asoy Group dinamizmi, güvenilirliği, kaliteden ödün vermeyen yapısı ve kendine felsefe olarak edindiği piyasanın önemli aktörlerinden biri olma hedefiyle, her geçen gün daha ileriye gitmekte ve büyüdükçe sektörde yerini sağlamlaştırmaktadır.

Tüm çalışanları tarafından benimsenen kurum kültürü çerçevesinde, hedeflerine ulaşma yolunda kurumsallaşma faaliyetlerine devam eden Asoy Group, geride bıraktığı 31 yıl içerisinde, ortaya koyduğu değerler ve tamamladığı projelerle sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

ÇALIŞAN

YIL

BİTEN PROJE

ÖDÜLLÜ PROJE